Srpen 2012

Nutrilon, dětská výživa pro kojence

21. srpna 2012 v 1:45
Dětská výživa musí být max vyvážená. Malé děti potřebují ideální množství minerálů a jiných látek. Pro své dítě vybírejte výhradně dětskou výživu od prověřených výrobců. Mezi ty nejlepší patří dětská výživa Sunar, Nutrilon nebo Sunarka. Hami kaše v mnoha příchutích jsou také ideální.

Chcete-li svému dítěti dopřát tu nej dětskou výživu, vsaďte na vyzkoušené výrobky od kvalitních výrobců - na domácí recepty a babské rady raději hned zapomeňte. K těm nejlepším výrobcům kojenecké a dětské stravy patří Sunar, Nutrilon nebo Sunarka.

Další na téma dětské výživě na http://www.onlinelekarna.com v kategorii http://onlinelekarna.com/pro-maminky-a-deti/detska-a-kojenecka-vyziva

Sunar komplexní péče. Prémiová řada Sunar skvěle chutná a obsahuje všechny potřebné látky pro zdravý růst a vývoj dětí. Nad rámec základní péče řada obsahuje další významné výživné látky jako např. prebiotickou vlákninu, oligofruktózu, maltodextrin či zvýšené množství vápníku. Mléčný tuk dodává mlékům Sunar lahodnou mléčnou chuť a vůni. Vanilková nebo banánová příchuť pak přispívají k postupnému rozšiřování chutí dítěte a jejich rozpoznávání. Složení mléčné výživy Sunar vychází z doporučení pediatrů a Světové zdravotnické organizace (WHO) a je v souladu s doporučeními EU.